Nazywam się Agnieszka Łebkowska.
Pomagam w projektowaniu i prowadzeniu badań rozwijających biznes oraz rozsądnym korzystaniu z psychologii i ekonomii behawioralnej w biznesie.

Zadaniem tej strony jest zachęcanie przedsiębiorczych osób, prowadzących małe lub większe biznesy, do systematycznego prowadzenia analiz lub badań, w obszarach, którymi się zajmują, ponieważ dzięki nim rozwiną się bezpieczniej, szybciej i efektywniej. Badania potrzeb, badania popytu, badania satysfakcji, badania lojalności, badania marki, badania cenowe, badania behawioralne – każdy z tych obszarów może być źródłem wiedzy, inspiracji i decyzji pozwalających na rozwój.

Zwróć uwagę, że dobre badanie lub analiza – to elementarz języka biznesu, klucz do wielu drzwi, budżetów, kreator zmian. Dobrze dobrane wskaźniki to argumenty, które potrafią zmienić optykę rozwoju firmy o 180 stopni, przekonać wątpiących i wytrącić argumenty kontestatorom.

Jakich rezultatów pragnę dla moich klientów?
Przede wszystkim skutecznych rozwiązań, które przynoszą efektywny, zdrowy, racjonalny, etyczny biznes, pozwalający na samorealizację i spełnienie.
Powiedzmy sobie szczerze: nie chodzi o to, aby zrobić wszystko, co jest do zrobienia – raczej o to, aby działać inteligentnie, aby być w stanie wykorzystać swoją energię w taki sposób, by starczało jej i dla klientów, i dla naszych bliskich, i dla nas samych.


Jeśli ciekawi Cię projektowanie badań, metody analityczne, narzędzia badawcze i analityczne oraz wiedza przydatna w tym obszarze – wpisz swój adres, żeby otrzymywać informacje o aktualizacjach i nowych materiałach na stronie.:

Administratorem danych osobowych jest Agnieszka Łebkowska. Dane osobowe przetwarzane będą w celu świadczenia usługi wysyłki newslettera. Zgodnie z zapisami RODO przysługuje Pani/Panu prawo do: dostępu do treści danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Wyślij